NordVPN kupon kodu Haziran 2023

NordVPN kupon kodu nedir?

Paralı NordVPN aboneliklerinizde ekstra indirimlerden faydalanmak istiyorsanız geçerli kupon kodlarını kullanabilirsiniz. Yeni NordVPN üyelerinin, abonelik ücretinde ekstra indirim veya ekstra ücretsiz ay kazanmak için doğrulanmış kodumuzu ödeme yapmadan önce ilgili alana girmesi gerekmektedir. Lütfen faydalanmak istediğiniz teklifin hüküm ve koşullarına göz atmayı da unutmayın.

NordVPN kupon kodu nasıl kullanılır?

  1. Sayfamız üzerinden ilgili promosyon koduyla birlikte faydalanmak istediğiniz teklifi seçin
  2. NordVPN internet sitesine giriş yapın ve dilediğiniz planı seçin
  3. “Kuponunuz var mı?” seçeneğine tıklayarak kupon kodu alanını açın
  4. Kodunuzu bu alana girip, onaylayın
  5. Ödemenizi tamamlayın
  6. İşte bu kadar!

NordVPN 2-Yıllık Plan: %68 Daha Ucuz

NordVPN’in en popüler indirim teklifiyle 2 yıllık abonelik için 89$’lık bir ön ödeme yaparsınız ve aylık 3.71$ gibi oldukça düşük bir fiyata VPN hizmeti satın almış olursunuz. Diğer klasik aylık planlarla karşılaştırıldığında, 2 yıllık aboneliğiniz süresince ödemeniz gereken 300$’dan %68 oranında tasarruf etmiş olursunuz.

NordVPN 1-Yıllık Plan: %58 Tasarruf Edin

Yalnızca 1 yıl için NordVPN kullanmak istiyorsanız 59$ ödeyerek yıllık plana sahip olabilir ve toplamda %58 oranında tasarruf edebilirsiniz.

NordVPN %15 Öğrenci İndirimi

Öğrenciler de tam gizlilik, internet özgürlüğü ve veri koruma gibi sebeplerle NordVPN’i tercih ederler. Student Beans fırsatından yararlanarak ek NordVPN öğrenci indiriminden faydalanabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken özel kodu almak için internet sitesine giriş yapmak ve ödeme sayfasında ilgili alana kod girişi yapmaktır. Böylelikle, 2 yıllık VPN planında ekstra %15 indirim kazanırsınız.

30 gün para iadesi politikası

NordVPN ile 30 gün içerisinde paranızı iade alabilirsiniz. Bu demektir ki, yukarıda bahsettiğimiz bir aylık, iki yıllık veya bir yıllık NordVPN planlarından biri için kayıt ve ödeme işleminizi tamamladıktan sonra iptal işlemlerini başlatabilmeniz için 30 günlük bir süreniz olacaktır. İptal talebinde bulunursanız, hiçbir gerekçe göstermenize gerek kalmadan tam para iadesi alabileceksiniz.

Özel Etkinlik indirimleri

NordVPN, sıklıkla Black Friday, Noel veya Cadılar Bayramı gibi günlerde müşterileri için özel indirim fırsatları sunmaktadır. Eğer yıl boyunca bu etkinlik tarihlerini takip ederseniz, ekstra özel indirim kuponlarından da faydalanabilirsiniz.

NordVPN hakkında genel bilgiler

NordVPN Özellikleri

NordVPN, internet kullanıcılarının evde veya mobil cihazlarda güvenle gezinmesini sağlayan askeri düzeyde şifreleme sunar. Müşteriler, NordVPN hesaplarına altı farklı cihaz ekleyebilirler. Yani tüm aile bireylerinin cihazlarının bilgisayar korsanlarından veya gizlilik ihlallerinden korunmasını sağlayabilirler. 7 gün 24 saat müşteri desteği, ışık hızında internet ve herhangi bir veri kaydı olmaması gibi faktörler göz önüne alınınca birçok müşterinin neden NordVPN’i tercih ettiğini de anlamak güç değildir. Dahası, NordVPN ile Netflix ABD’ye de kolaylıkla erişebilirsiniz.

NordVPN Destek Hattı

NordVPN internet sitesinin sağ üst kısmında yer alan Destek bölümünden birçok konuda yardım alabilir ve SSS’a göz atabilirsiniz. NordVPN destek hattı ile doğrudan görüşmek veya abone olduktan sonraki 30 gün içinde iade talebinde bulunmak isterseniz, canlı sohbet veya e-posta yoluyla da NordVPN ile iletişime geçebilirsiniz. Cihazlarınız için ideal NordVPN uygulamasını internet sitesinin indirme sayfasında bulabilirsiniz.

NordVPN Kupon Kodu: Sıkça Sorulan Sorular

NordVPN indirimlerinden nasıl yararlanabilirim?

NordVPN indirimlerinden yararlanmanın birçok yöntemi vardır. NordVPN, sıklıkla indirim kodları ve kuponlar sunarak herkesin uygun fiyatla VPN hizmeti sahibi olmasını amaçlar: bu indirimler %68 oranına kadar tasarruf dahi sağlayabilmektedir. Bu sayfadan NordVPN için geçerli tüm dikkat çekici kupon ve indirimlere göz atabilirsiniz.

Kupon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Promosyon kodu, NordVPN ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girip ödeme işlemini tamamlamadan hemen önce kullanılmalıdır. Doğrulanmış kodu bu sayfadan kopyalayın ve adım adım kod uygulama bölümünde açıklandığı şekilde ilgili alana yapıştırarak aktifleştirin.

NordVPN öğrenci indirimi var mıdır?

Evet! NordVPN öğrenci indirimi sayesinde öğrenciler de tasarruf ederek veri korumasından yararlanabilmektedirler. Öğrenciler, NordVPN alışverişlerinde %15 ek indirimden faydalanabilirler. Bu indirimi kullanabilmek için tüm yapılması gereken internet sitesinde öğrenci statüsünü kaydetmektir. Daha fazla bilgi için lütfen NordVPN internet sitesini ziyaret edin.

Mobil uygulama için NordVPN kupon kodu var mıdır?

NordVPN mobil uygulaması veya mobil sitesi için ayrı bir özel kupon bulunmamaktadır. Hüküm ve koşullarda teklifin herhangi bir cihaz tipiyle sınırlandırıldığına ilişkin bir bilgi bulunmuyorsa, masaüstü uygulamasında, tabletlerde veya mobil cihazlarda NordVPN kupon kodundan faydalanabilirsiniz.